HAKKIMIZDA

Kurumsal

 

AŞKAR PROJE TASARIM

Şirket politikamız; hayata geçirmeyi düşündüğümüz projelerde, bir önceki uygulamamıza veya mevcut uygulamalara göre, mutlaka artı değerli farklar ortaya koymaktır. Diğer bir deyişle; her defasında kendimizi aşmaya çalışmak, kendimizle yarışmaktır.

Uygulamalarımızdaki temel ilkelerimizi anabaşlıklar altında aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.,

1- YAPILARDA ÖZGÜN TASARIM

Konutsal yapılarda, moderniteyi ve teknolojiyi gelenekçi bir tarz içerisinde insanlara sunarak, geçmişin güzelliklerini günümüz imkanları ile bezenmiş bir şekilde yaşatmayı hedefliyoruz.

Ticari yapılarda, bilişimin ön plana çıktığı ve sınırların kalktığı bir dünyada, prestijin önemini algılayarak, yeri geldiğinde ufak bir dokunuşla, çok daha estetik ve fonksiyonel yapıların inşa edilebileceğini ispatlıyoruz.

Endüstriyel inşaatlarda ise yapılan yatırımı, yangın, deprem, kar yükü, rüzgar vs.. gibi dış etkenlere karşı dayanıklı, yatırımın şekil değiştirme ihtimaline karşın dönüşümlü olarak üretmeye çalışıyoruz.

2- İNSANA VE DOĞAYA SAYGI ODAKLI PROJELER

İnsanın sosyal bir varlık olduğu gerçeğinin ikinci plana itildiği ve günümüz insanının her geçen gün biraz daha yalnızlaştığı dünyamızda, kendi iç dinamiklerimizi harakete geçiren projeler üretiyoruz. Projelerimizde insanlara doğal yaşam alanları ortamları sunuyor, bizden sonraki nesillere temiz ve bozulmamış bir tabiat bırakma bilinciyle çalışıyoruz.

3- OPTİMUM MALİYET ANALİZİ

Yapıyı, amacına uygun olarak projelendirmeye önem veriyor ve kar marjlarının iyice düştüğü ticari hayatımızda, minumum maliyetle, maksimum memnuniyet kazanmaya çalışıyoruz.